Nieużytki: Różnice pomiędzy wersjami

Z 7 Days to Die Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Znacznik: VisualEditor: przełączono
 
Linia 8: Linia 8:
   
 
== Podłoże: ==
 
== Podłoże: ==
Na terenie nieużytków występuje dużo [[kamienia]] a [[ziemia]] jest mniej spotykana. Górna warstwa jest dość gruba i składa się z [[zniszczonego kamienia]] . Pod nią znajduje się Gruba warstwa [[ziemi] a potem [[kamień]]. Czasem można spotkać powierzchni [[ziemi]].
+
Na terenie nieużytków występuje dużo [[kamienia]] a [[ziemia]] jest mniej spotykana. Górna warstwa jest dość gruba i składa się z [[zniszczonego kamienia]] . Pod nią znajduje się Gruba warstwa [[ziemi]] a potem [[kamień]]. Czasem można spotkać powierzchni [[ziemi]].
   
 
== Roślinność: ==
 
== Roślinność: ==

Aktualna wersja na dzień 09:54, 5 sie 2016

Nieużytki
WastelandScreenshot.png
Opis
Kategoria Teren
Typ {{{type}}}
Koordynuje {{{coordinates}}}

{{#if: Teren|

Nieużytki - typ tereny charakteryzujący się zniszczonymi budowlami i uschniętymi drzewami oraz suchym terenem. Klimat jest umiarkowany i często można spotkać mgłę. Nieużytki są terenem mało przyjaznym i sprzyjającym przetrwaniu. Teren jest podobny do wypalonego lasu. Nieużytki są bogate w różne przedmioty oraz posiada bardzo bogate w łupy miasto, lecz jest one trudne do zwiedzenia ze względu na dużą ilość agresywnych zombie. Na terenie nieużytków występują zwierzęta i zbiorniki wody.

Podłoże:[edytuj | edytuj kod]

Na terenie nieużytków występuje dużo kamienia a ziemia jest mniej spotykana. Górna warstwa jest dość gruba i składa się z zniszczonego kamienia . Pod nią znajduje się Gruba warstwa ziemi a potem kamień. Czasem można spotkać powierzchni ziemi.

Roślinność:[edytuj | edytuj kod]

Roślinność na nieużytkach jest skąpa i występuje w małych ilościach.

Rodzaje Roślinności:

Struktury:[edytuj | edytuj kod]

Na nieużytkach jest dużo zróżnicowanych struktur. Najwięcej jest pustaków i metalowych belek Część z nich jest dość cenna.

Rodzaje Struktur: